![Yazıcı uyumlu sürüm Yazıcı uyumlu sürüm](https://tip.uludag.edu.tr/sites/all/modules/print/icons/print_icon.png)
Tıp Eğitimi Anabilim Dalı tarafından Tübitak 4004 Doğa Eğitimi ve Bilim Okulları desteği ile geçen sene ilki yapılan ve alanında Türkiye'de tek olan "Uludağ Medikal Simülasyon Savaşları"nın (Usim-Wars) bu seneki yerel etabı 27-28 Haziran 2020 tarihlerinde İyi Hekimlik Uygulamaları ve Simülasyon Merkezinde (USİM) gerçekleştirildi. Fakültemizin son sınıfında yer alan 38 öğrencinin 19 takımla katıldığı 7 ayrı istasyondan oluşan yarışmada birinciliği Emre AFŞİN ve Raziye Gözde CİHAN 'ın yer aldığı takım kazandı.
21 üniversitenin katılacağı "Usim Wars 2020 Ulusal Etabı" Ağustos ayında düzenlenecek.
![](/sites/default/files/2020-06-29-02.jpg)
![](/sites/default/files/2020-06-29-03.jpg)
![](/sites/default/files/2020-06-29-04.jpg)
![](/sites/default/files/2020-06-29-05.jpg)
![](/sites/default/files/2020-06-29-06.jpg)
![](/sites/default/files/2020-06-29-07.jpg)
![](/sites/default/files/2020-06-29-08.jpg)