Uludağ 2018 KBB Günleri Kongresi

Tarih: 
2 Mart, 2018 - 09:00 ile 4 Mart, 2018 - 17:00 arasında.
Etkinlik Yeri: 
Grand Yazıcı Otel | Uludağ - Bursa

Sevgili Meslektaşlarımız,

Sizleri iki yılda bir düzenlediğimiz, artık gelenekselleşen ve halen ülkemizin yegane kış sempozyumu olma özelliğini sürdüren Uludağ KBB Günleri’nin onbirincisine davet etmekten mutluluk duyuyoruz.

Bu yıl, ilkini 1998 yılında düzenlediğimiz Uludağ KBB Günleri toplantılarının 20. yıldönümünü kutlayacağız. Bu vesile ile 20 yıl içinde kulak burun boğaz’da yaşanan gelişmeleri ve değişimleri vurgulayacak şekilde pek çok güncel konu üç gün boyunca paneller, konferanslar ve eğitsel kurslarda ele alınacaktır.

Biz hekimlerin, yoğun iş temposu içinde ayırabildiğimiz zamanı en iyi şekilde değerlendirme zorunluluğunu dikkate alarak, programımızı size en yararlı konuları tek bir sempozyum içinde vermek amacıyla dikkatle oluşturduk.

Bu toplantıdaki amacımız, “sürekli tıp eğitimi” kavramına uygun olarak, sizlerin ele alınan konularda en güncel görüşleri dinlemiş ve tartışmış olarak toplantı bitiminde bu konularda kendinizi daha güvenli ve daha yetkin hissetmenizi sağlamaktır.

Bunlara ek olarak, toplantıdan arta kalan zamanlarda ülkemizin en önemli kış sporları merkezinin havasını koklamak, karda güzel bir akşam yürüyüşü yapmak veya gece meslektaşlarınızla şömine başında sohbet etmek Uludağ KBB Günleri 2018’e katılım için ilave nedenler oluşturabilir.

Sizleri de 02 - 04 Mart 2018 tarihlerinde aramızda görmek dileğiyle…

Saygı ve Selamlarımızla,

 

Dr. Hakan COŞKUN Dr. Ömer Afşın ÖZMEN
Sempozyum Eş Başkanı Sempozyum Eş Başkanı