7. Jinekolojik Endoskopi Sempozyumu ve Çalıştayı - 2. Üreme Endokrinolojisi ve İnfertilite Akademisi

Tarih: 
8 Mart, 2018 - 09:00 ile 11 Mart, 2018 - 17:00 arasında.
Etkinlik Yeri: 
Grand Yazıcı Otel | Uludağ - Bursa
Değerli Meslektaşlarımız,
 
Uludağ Üniversitesi Tıp Fakültesi Kadın Hastalıkları ve Doğum Anabilim Dalı adına sizleri 2. Üreme Endokrinolojisi ve İnfertilite Akademisi - 7. Jinekolojik Endoskopi Sempozyum ve Çalıştayı dolayısıyla ağırlamaktan büyük kıvanç duyuyoruz.
 
Bildiğiniz gibi 2006 yılından itibaren 2 yılda bir yaptığımız Jinekolojik Endoskopi Sempozyumumuza her seferinde yenilikler ekleyerek sizlere bilimsel açıdan daha doyurucu, daha paylaşımcı, daha dinamik, daha sosyal bir platform oluşturma çabası içerisindeyiz. 
 
Bu doğrultuda; jinekolojik endoskopinin her yönüyle ele alınacağı, kusların yanı sıra, laparoskopik ve histeroskopik cerrahide temel ve ileri teknikler ile teknolojilerinin konuşulacağı, canlı cerrahi bölümlerinin teknik doyum sağlayacağı 2018 sempozyumu ile birlikte aynı zamanda 2. Üreme Endokrinolojisi ve İnfertilite Akademisi’ ni gerçekleştiriyor olacağız. Üreme endokrinolojisi ve infertilite konularının adeta bir eğitim kurumu havasında ele alınacağı toplantılarımız sempozyuma ayrı bir değer katacaktır.
 
Sempozyumumuzun bir klasiği olan, “araştırma görevlisi olduğunu belgeleyenlerin sempozyum katılım ücreti alınmadan toplantılara katılım” formatı da yine bu sene de devam etmektedir.
 
2. Üreme Endokrinolojisi ve İnfertilite Akademisi - 7. Jinekolojik Endoskopi Sempozyum ve Çalıştayı’ nın hepimiz için düşündüğümüz gibi geçmesi dileklerimizle, sizi 8-11 Mart 2018'de Bursa’ya bekliyoruz.
 
Saygılarımla,
Prof. Dr. Gürkan UNCU 
Sempozyum Başkanı