16. Uludağ İç Hastalıkları Ulusal Kış Kongresi

Yazıcı uyumlu sürümYazıcı uyumlu sürüm
Tarih: 
5 Mart, 2020 - 09:00 ile 8 Mart, 2020 - 17:00 arasında.
Etkinliğe 5 gün var.
Etkinlik Yeri: 
Grand Yazıcı Hotel - Uludağ
Değerli Meslektaşlarım,
 
Uludağ Üniversitesi Tıp Fakültesi İç Hastalıkları Anabilim Dalı ve Bursa Aile Hekimiği Derneği tarafından düzenlenen 16. Uludağ İç Hastalıkları Kış Kongresi & 5. Bursa Aile Hekimliği Kongresi & 10. Uludağ Hemşirelik Kongresi'nin Uludağ Grand Yazıcı Otel'de 05 - 08 Mart 2020 tarihleri arasında düzenleneceğini duyurmaktan büyük onur ve mutluluk duyarız.
 
Kongremizde yine bu yıl İç Hastalıkları, Kardiyoloji, Göğüs Hastalıkları ve Enfeksiyon Hastalıkları Anabilim Dallarının ve Aile Hekimlerinin katılımı ile tam bir bilimsel toplantılar yumağı oluşturulacaktır. Sizlere geniş kapsamlı bir bilimsel program sunabilmek amacıyla çalışmalarımıza başlamış bulunuyoruz.
 
Bu yıl iç hastalıklarının değişik dallarını içeren konuları sizlerin de önerileri dikkate alınarak hazırlanacaktır. Konularında uzman olan deneyimli öğretim üyelerimizin güncel gelişmeleri ve bunların pratik uygulamalarını bizlerle paylaşabilecekler. Toplantıların günlük mesleki uygulamalarımıza büyük katkı sağlayacağına inanıyoruz.
 
Kongremiz; iç hastalıkları uzmanları, aile hekimleri, araştırma görevlilerimizin bir araya geldiği, bilgilerin paylaşıldığı ortak çözümlerin üretildiği bir ortam olacaktır. Sözlü ve poster sunumlarında araştırmacılarımızı teşvik etmeye yönelik ödüllerimiz yer almaktadır.
 
Kongremizde sizlerle buluşmak üzere, saygılar sunarız
 
Dr. Özlem Sezen
Bursa Aile Hekimliği Derneği Başkanı
 
Prof. Dr. Fahir Özkalemkaş
Kongre Başkanı